Yabancı Filmlerde 10 Proton Görünümü

Yabancı Filmlerde 10 Proton Görünümü

Kısa bir süre önce Netflix’in yeni aksiyon gerilim filmini izlediyseniz ve içinde bazı Protonlar bulunan bir kaç sahneyi fark ettiyseniz , bu gurur duygusunun nasıl hissettiğini tam olarak biliyorsunuzdur. Bazı ulusal otomobillerin yer aldığı diğer yabancı filmlerin ve TV şovlarını derleyerek sonuçlar oldukça şaşırtıcıydı. 1989 Proton Saga 1.3’ün Yarın Hiç Ölmez’de yer aldığını biliyor muydunuz ? Evet, 1997 James Bond fiske, ama çok katlı bir otoparkta sadece çok kısa bir sahne yer aldı. Bunu daha anlamlı bir hikaye haline getirmek için, sadece bir gösterinin ana karakterleri tarafından gerçek sürüş sahneleri içeren en önemli 10 yabancı Proton görünümünü listelemeye karar verdik.

1:

2: Bu başka bir klasik ve Proton markasına aşina olan herkesin yaşam için hatırlayacağı bir sahne. Aslında, muhtemelen bir yabancı gösteride bir Proton araba (ve bir golf topu) içeren en unutulmaz sahne. Bölümü tekrar ziyaret etmekten çekinmeyin – kimse Sir Rowan Atkinson tarafından klasik komedi altın için çok yaşlı değil.

Mr Bean'de Proton Efsanesi
Mr Bean’de Proton Efsanesi

3. Fat Pizza Proton Satria GTi

O günlerde, hiçbir Proton , yol yasal Protonlarının gittiği kadarıyla , Satria GTi gibi kalpleri yarıştıramazdı . Bu yüzden, Fat Pizza adlı Avustralya filminde Malezya’nın kendi “sıcak kapağı” nı (ve ana oyuncu tarafından yönlendirilen) görmek, dünyanın bu bölgesinden filmi hiç kimse duymamış olsa bile, oldukça zevkliydi.

  1. Avustralya’da Proton Satria Neo
    Proton, Wira 1995’te Altında ihraç edildikten sonra Avustralya’da uzun süredir varlığını sürdürdü. Tüketici alımı, en azından söylemek gerekirse, nispeten hafifti, ancak The Stig bir kemiği sürdüğünde Satria kapağı bir kez daha dikkat çekti. Top Gear Avustralya pistinde hisse senedi Neo modeli. Otomobilin yeteneğinin, tanıtım dublörünün kendisinin etkisi kadar iyi bir göstergesiydi.

5. Top Gear İngiltere’de Proton Satria Neo S2000

Mellors Elliot Motorsport’tan (MEM) Chris Mellors, Proton Iriz R5 ile şehre gitmeden önce Satria Neo S2000 vardı . Ralli yetiştirme kapağı, ralli efsanesi Colin McRae’nin küçük kardeşi Alister McRae’nin elinde müthiş bir makine olduğunu kanıtladı. Bu özel Top Gear bölümü için MEM, Top Gear UK ve Avustralya mevki daşı arasında dostça bir rekabet için iki özdeş Satria Neo S2000 sağladı. Bölümde bir drag yarışı, sürüklenme ve ralli ros dahil beş etkinlikli bir meydan okuma yer aldı. Sonunda, Jeremy Clarkson, Richard Hammond ve James May kazananları taçlandırdı. Neyse ki bu bölümde balyozlar yer almıyordu.

6. Yaprak Dökümü’nde Proton Gen2

Proton Gen2 defalarca Yaprak Dökümü, ödüllü Türk dizilerinin döküm tarafından kullanılmaya başlanmış. Nitekim Gen2 ve Waja’yı birbirini izleyen üç bölümde yer aldı ve bu da muhtemelen yabancı bir gösteride ulusal marka için en “başarılı” gezi haline getirdi. Görünüşe göre, Proton’un Türkiye’de iyi bir takipçisi olduğu görülüyor. Wira ve Saga gibi eski modeller İstanbul ve Ankara gibi büyük Türk şehirlerinde görebilirsiniz.

7. Proton Perdana V6 in Jaggubhai

İtiraf etmeliyiz ki, takımdaki hiç kimse bu gösteriyi daha önce hiç görmemiş veya duymamıştı, ancak bu Tamil filmi, içerdiği Protons ve Peroduas’ın (Malezya plakalarıyla!) Miktarı göz önünde bulundurularak bir Malezya filmi olabilir. . Şov 2008’de birden fazla yerde çekildi – Melbourne, Kuala Lumpur, Bangkok ve Chennai, ancak Avustralya’yı tasvir eden çoğu sahne Malezya’da çekildi. Bazı araba kovalamaca sahnelerinde, yukarıdaki Perdana V6 da dahil olmak üzere sadece ana arabalarda yabancı plakalar vardı, ancak bunlar çok açık bir şekilde takıldı.

8. Proton Wira in Battle of the Damned

Proton Wira’nın bu listedeki bazı kardeşlerinden daha fazla ekran zamanı alacağını düşünürdünüz, ancak bir şekilde durum böyle değil. Bunun gibi kameolar yerine Wira için daha anlamlı bir görünüm bulmayı amaçladık, ancak Dolph Lundgren’in kıyamet sonrası bu filmde silahşör bir asker oynamasının oldukça tatmin edici bir teselli yarattığını düşünüyoruz. Film Malezya’da çekildi ve 2013 yılında gösterime girdi, virüs bulaşmış olanların et yiyen zombilere dönüştüğü bir dünyayı tasvir etti. İncelemeler karışıktı, ancak Rocky hayranıysanız, bunu listeye eklemeyi düşünün.

9. Proton Wira Aeroback in Ordinary Lies

Ordinary Lies, milyonlarca izlenen bir İngiliz TV dizisiydi ve BBC, 2015-2016 arasında iki sezon boyunca yönetti. İlk sezonun beşinci bölümünde, bozulmuş bir Wira Aeroback görüldü, ancak bu sadece bir Proton’un dizide yer aldı. Başka kim kendi Wiras’ını özlüyor?

10. Proton Saga Iswara Aeroback in Power Rangers Jungle Fury

Bu listedeki son giriş, Power Rangers Jungle Fury’deki kısa akrobatik dövüş sahnesinin bir parçası olan Proton Saga Iswara Aeroback. Az bilinen dizi Avustralya ve Yeni Zelanda’da çekildi (yabancı levhayı açıklar) ve 2008’de piyasaya sürüldü. İşte burada, millet. Bu sefer seriyi özetliyor. Yukarıdaki filmlerden hangisini gördünüz, ya da daha doğrusu, yabancı bir gösteride en sevdiğiniz Proton görünüşü hangisi? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin. Ayrıca, yerel olmayan diğer şovlarda başka Protonlar tespit ettiyseniz bize bildirmekten çekinmeyin!

İlgili Mesajlar

Leave a Comment