Proton X90 Render Pickup

İşte Geely Haoyue VX11’in bir başka yorumu , bu sefer çift kabinli bir kamyonetin görsel render maestro Theophilus Chin’in izniyle. Buradaki görsel yorumda , bu Proton’un rozetini ve ızgarasını kullanan Proton X90 render – ve ayrıca Theophilus’un kendisi – kullanılıyor ve gövdesi A direğinin tabanına kadar X90 yorumlamasına benziyor.

Kamyonet tasarımı bu noktadan geriye doğru hareket eder, burada gövdenin alt kenarı daha uzun araçlarda yaygın olarak kullanılan yan basamaklar kazanır ve kamyonetin tavan rayları Haoyue ve X90’dakilere göre daha beher öğelerdir. yorumu. Burada, tavana monte edilmiş bir anten de bulunur ve doğal olarak, bir kamyon kargo tepsisi dik C sütunları anlamına gelir.

Burada üretilen kamyonet, X90 / Haoyue’da olduğu gibi her bir tekerlek yuvasının üzerindeki wheelarch-aping kırışık çizgilerini alırken, kapıların tabanının ve alt kırışık çizgilerinin yanındaki metal görünümlü döşeme de yedi koltuklu SUV. Burada, hadde stoğu, daha sağlam lastiklerin monte edildiği daha katı görünümlü alaşımlardan oluşur.

Kamyonetin arka ucu, daha dik bir dış kenara ve göstergeler ve geri vites lambaları için daha büyük bir iç küme gibi görünen de olsa , Nissan Navara’ndakilere benzer bir şekilde arka lambalar giyiyor . Navara’ya kıyasla, Proton’un bu yorumunda bagaj kapağında daha belirgin kırışık çizgiler bulunurken, arka tamponda her köşede krom kapaklar bulunuyor.

Bir pikap kamyonuna Proton tarafından yeşil ışık verilirse, büyük olasılıkla bu segmentteki pikap kamyonlarına özgü bir dizel güç aktarma organı ve merdiven çerçevesi şasi kombinasyonu kullanacaktır. Şu anda, X90 yedi koltuklu SUV, Haoyue’ye dayanan daha olası bir aday.

Bunun, 174 hp ve 225 Nm tork ile 1.5 litre üç silindirli turbo benzinli veya 181 hp ve 300 Nm tork ile 1.8 litre dört silindirli olduğu bildirildi. 1.5L motor, altı vitesli otomatik veya yedi vitesli çift debriyajla eşleştirilirken, 1.8L, yedi vitesli çift debriyaj ünitesini özel olarak alıyor.

Ne düşünüyorsun sevgili okuyucular? Proton’un bu tarzda sağlam, gövdeli gövde dizel 4X4 kamyonetini piyasaya sürdüğünü görmek ister misiniz?

İlgili Mesajlar

Leave a Comment