Proton Yedek Parça

Ana sayfa Forumlar Proton Yedek Parça Proton Yedek Parça

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #427
  protonclubtr
  Anahtar yönetici

  Proton marka araçların kaliteli ve güçlü kaporta aksamı ile ünlüdür ve araç sahiplerinin bir kere aldıklarında vazgeçilmez bir araçlara sahip olduklarının farkına varmışlardır. Ülkemizde trafikte Proton marka araçları diğer araçlar kadar sık göremeyebilirsiniz. Bunun en büyük sebebi daha çok otomotiv pazarıyla alakalı olmasıdır.Pazar payının dünya’da az bir bölümünde pay sahibi olsada Tüm dünyada sağlamlığını kanıtlamış olan Proton araçlar Türkiye sınırlarında da sayılarını her geçen gün fazlalaştırmaktadır.
  Günümüzde Proton araç sahiplerinin en büyük sorunların başında yedek parça bulamamasıdır. Teknik servislerin parça tedariğinde yaşattığı sorunlar oldukça sıkıntı yaratabilmektedir. Satın alabileceğiniz firmalar ve yetkili servislerin yaşatmış olduğu sorunlara çözüm bulmak adına. Orijinal ve Muadil olarak ülkesinden getirtilen yedek parçaları siz de teknik servis dışındaki firmalarda bakımınızı rahatlıkla yaptırabilirsiniz. Böylece aracınız arıza yaptığında veya parçası değişmesi gerektiğinde serviste parça beklemekle vakit kaybetmemiş olursunuz.
  Proton yedek parça fiyatlarına bakmak, aradığınız ama bir türlü bulamadığını parçayı sorgulamak ve istediğiniz yedek parçayı satın almak için http://www.protonyedekparca.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.