Proton Dişli Sıyırma Sesi

Ana sayfa Forumlar Proton Club Garaj Tamirat ve Arızalar Proton Dişli Sıyırma Sesi

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
  • Yazar
    Yazılar
    protonclubtr
    Anahtar yönetici

Gönderilme zamanı: 16 Ağu 2014 02:52
    gönderen mkirazlar
    Arkadaşlar vitesi tam takamadığımız durumlardaki bu meşhur sesi duydum bir iki kez acemiliğimden dolayı merakım şudur ki çok kısa süreyle 2 kez hatırlıyorm duyduğumu bu araca ne kadar zarar verir yani şuan ne yapmalıyım gidişinde bir sorun yok farkettiğim ama kontrol edilmeli mi bir şey değişmeli midir yolda bırakır mı ne diyorsunuz ?
    Re: Dişli sıyırma sesi
    Gönderilme zamanı: 16 Ağu 2014 04:19
    gönderen 4G92P
    Gerek yok evham yapmaya…
    Toleransı yuksek seyler bunlar.
    Tam durmadan vites değiştirmeyin (geriye giderken 1’e geçirmek … hafif de olsa düz giderken geriye geçirmeyin vitesi )
    Geri vitese tam girmiyorsa debriyajı bırakıp bir daha deneyin. vs vs
    Gönderilme zamanı: 15 Eyl 2014 23:10
    gönderen yilmaz
    bruceleeibo yazdı: vitesi takmaya çalışırken debriyajı hafif bırakıyorum tık edip vites geciyor yani o sesin geleceği vitesi tam oturmayınca belli ediyor

ewew
    Gönderilme zamanı: 19 Eyl 2014 15:30
    gönderen AdemUsta
    mkirazlar yazdı:Arkadaşlar vitesi tam takamadığımız durumlardaki bu meşhur sesi duydum bir iki kez acemiliğimden dolayı merakım şudur ki çok kısa süreyle 2 kez hatırlıyorm duyduğumu bu araca ne kadar zarar verir yani şuan ne yapmalıyım gidişinde bir sorun yok farkettiğim ama kontrol edilmeli mi bir şey değişmeli midir yolda bırakır mı ne diyorsunuz ?

evet Gökberk in anllatıgı gibi bazen debriyaja tam basmadan vitese atmak istendiginde bazen sehir halinde giderken böyle hatalar olabiliyor devamını getirmemek önemli 🙂
    Gönderilme zamanı: 06 Haz 2015 02:42
    gönderen cileli insan
    Arkadasim baski balat gidici gibi gozukuyor yada depriyaj teli siyirmis olabilir ustaya goster ama hemen yaptirma bir iki tanesinee egoster oyle yaptir derim.

• Bu konu 2 ay 3 hafta önce önce protonclubtr tarafından değiştirildi.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.