Neden Gen 2 ?

Etiket: 

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #273
  protonclubtr
  Anahtar yönetici

  Arkadaşlar intenette gezinirken bir paylaşım gördüm bunuda sizinle paylaşmak istedim.

  NEDEN GEN 2 ?

  Şaşırtıcı Yol Tutuş Gen-2’nin içindeyken olağanüstü sürüş ve yol tutuşu tecrübe edeceksiniz. Onu diğerlerinden ayıran eşsiz kontrol , kusursuz ve gelişmiş direksiyon hakimiyetinden kaynaklanıyor.Bu sizin şerit değiştirirken veya viraj alırken daha güvenli hissetmenizi sağlıyor. Şaşırtıcı Güç Yeni GEN-2 ile asla geride kalmayacaksınız. Yeni Campro motor , sunduğu muhteşem güç ve tork randımanı ile size daha sportif ve üstünlük getiren bir sürüş yaşatmaya söz veriyor. Çift üst eksantrik mili ile 110 beygirlik 1.6 16 valf Campro motor yalnızca güçten oluşmuyor; nereye giderseniz gidin arttırılmış konfor ve sessiz sürüş ile daha az titreşime yol açıyor

  Şaşırtıcı Görünüm Diğer tüm otomobillerden farkı sahip olduğu eşsiz dizaynı değil sadece. Gen-2’nin her bir köşesine mükemmelliğe doğru kavis verildi. Yaşam stilinize uyum sağlayan kusursuz bir dizayn. Şaşırtıcı Ekstralar GEN-2 rahatınız için geliştirilmiş , bir bakışta önemli bilgileri görebildiğiniz dijital gösterge ile karşımıza çıkıyor.
  Yol Bilgisayarı – Kullanılan toplam yakıt tüketimi ve son sıfırlamadan itibaren uzaklık ile ortalama yakıt tüketimini hesaplayan bir sistem. Bu sistem ile ne kadar yakıt tükettiğinizi biliyor olacaksınız.

  Nereye giderseniz gidin , Gen-2 ‘nin içinde daima müthiş görüneceksiniz.
  Gen 2, 110 HP, tork gücü yüksek, turbo güçlü bir motora sahiptir. Aracın mükemmel spor görünümü, keyif veren tasarımı İngiliz LOTUS firmasınca yapılmıştır. Bir yerden geçerken dikiz aynasından baktığınızda, insanların arkanızdan aracınıza baktığını görürsünüz. Bu dikkat çekici spor tasarıma rağmen bir çok Hatchback araçtan çok daha geniş ve konforlu bir iç dizayna sahiptir. Arka koltuklar ve bagajda oldukça geniştir. Araçta bulunan denge çubuğu aracın virajlarda dengesini kaybedip savrulmasını engeller. Bu araçla üst düzey bir sürüş keyfi yaşarsınız. Fabrika çıkışı orijinal LPG li olduğu için performans sorununuz olmaz, üstelik LPG garantiyi bozmaz. Böylece yakıt tasarrufu sağlarsınız.
  Güvenlik ?
  Gen 2 Abs – Ebd fren sistemi ile aracınızın kaymasını ve savrulmasını engeller. Sürücü ve yolcu hava yastığı güvenliğiniz için standarttır.
  Yedek parça mı ?
  Hiç sorun değil, aracın yedek parçası rahatlıkla bulunabiliyor. Türkiye nin 38 noktasında satış ve servis ağı var, olmayan parçayı da 3 günde İstanbul’dan getirtebiliyorlar. Kesinlikle az bilip çok konuşanlara aldırış etmeyin.
  2. El mi ?
  Sırf çok tutluyor diye, düşük model, km.si yüksek, masraflı, uçan teneke lakaplı, güvenliksiz bir arabayı tercih ediyorsan seçimine saygı duyarım. Benim seçimim, kalite, güç, tasarım, ekonomi, güvenlik ve temizlikten yana. Üstelik bu aracın kendine has sevenleri var. Kendine has bir piyasası var.
  Yakıt Nasıldır?
  Araçlardaki yakıt performansı düz şanzımanlarda 6.4 litre otomatik şanzımanlarda ise 7.2 litre yakmaktadır.LPG takıldığı takdirde dizel kadar tasarruflu yakıt imkanı sağlamaktadır.Proton için özel olarak üretilen LPG kiti ile aracın 5 Yıl veya 100.000 km garantide kalması sağlanmaktadır.
  Alıntıdır.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.