GEN 2 . KAPLANIN KRONIK ARIZALARI

Ana sayfa Forumlar Proton Club Garaj Kronik Arızalar GEN 2 . KAPLANIN KRONIK ARIZALARI

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
  • Yazar
    Yazılar
    EBUZER
    Katılımcı

ARKADAŞLAR ÖNCEDEN PROTON WAJA KULLANDIM ARACI MICIRA KAPTIRIP KAZA YAPMAM SONUCU PROTON GEN2 ALDIM. 179 BİNDE LOW LİNE .KAPUT İYİ DURUMDA MOTOR PERFORMANS :% 90 100 HP OLARAK ÇIKTI EKSPERDE . ARACIMDAN MEMNUNUM
    YAKLAŞIK 6 AYDA 10 BİN KM YAPTIM ŞUAN 189 BİN KM DE .NADİREN SAĞ SOL SİNYAL ÇALIŞMIYOR 4 LÜYÜ YAKIP SAĞ YA DA SOLA SİNYAL VERİNCE DÜZELİYORDU. SON BİR İKİ HAFTADIR DAHA SIK YAPIP DAHA GEÇ DÜZELMEYE BAŞLADI. YİNE KIŞIN SOĞUKTA ZORLAYINCA DIŞ KAPI KOLUNUN PLASTİK KISMI KIRILDI. KAPI AÇILIP KAPANIYOR AMA YAPIŞTIR DİYEN OLDU KAPORTACI PLASTİK ERİTEREK TAMİR EDER DENDİ CORONA DÖNEMİNDE FIRSAT BULAMADIM AMA YAPTIRACAĞIM YAKINDA.
    3 GÜN ÖNCE SANIRIM. ARABAMIN SAĞ ARKA TARAFINDAN BİR GACIRDAMA KUŞ SESİ BENZERİ SES GELİYOR. ÖZELLİKLE ENGEBELİ ALANLARDA. MUHTEMELEN AMORTİSÖR HASARLANDI DİYE DÜŞÜNÜYORUM.
    GEN 2 KİTAPÇIĞINDA 250 BİNDE MOTORUN REKTEFİYE İSTEYECEĞİ YAZIYOR.GEN 2 SAHİBİ ARKADAŞLARLA GÖRÜŞÜYORUM. ARACIN 200 BİNDEN SONRA SRS MAKARASI PARÇALANACAK.. VİRAJ DEMİRİ KIRILACAK VS DİYE BAHSEDİYORLAR.
    ARACIMDAN SON DERECE MEMNUNUM AMA ARKADAŞLARIN MUTLAKA SRS MAKARASI KIRILACAK MUTLAKA VİRAJ DEMİRİ KIRILACAK DEMESİ .. YİNE ARACIN 250 BİNDE REKTEFİYE İSTEYECEK OLMASI ? BENİ DÜŞÜNDÜRÜYOR. NEDEN MOTOR DURUMU ÇOK İYİ OLAN BİR ARAÇ 60 70 BİN SONRA REKTEFİYE İSTESİN Kİ. BENZİNLİ ARAÇ YAĞINI SUYUNU KOY DEVAM ET KURALI YOK MU PROTONDA ?
    GEN 2 ARAÇLARIN KRONIK SORUNLARI NELERDİR. ÇÖZÜMLERİ NELERDİR BU NOKTADA TECRÜBELİ ARKADAŞLAR BU FORUMA DETAYLI YAZARLARSA BİRÇOK KİŞİ İSTİFADE EDEBİLİR . BU ARADA SİNYAL İLE İLGİLİ LEHİMLERİ YENİLEMEK LAZIM DEDİ BİR ARKADAŞ AMA. BAZEN HİÇ SIKINTISIZ ÇALIŞIYOR BAZEN PROBLEM YAPIYOR .LEHİM Mİ SIKINTI SİZCEDE ? TECRÜBELİ ARKADAŞLARIN YORUMLARINI BEKLİYORUM.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.